Product Details
Additional information
| Weight | 0.070 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| High-concerned chemical | None |
| Occasion | Casual |
| Type | Poplin Fabric |
| Width | 145cm |
| Material | 100%Cotton |
| Style | Simple |
| Characteristic | Respirable |
| Application | Sewing Fabric |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |










Reviews