Product Details
Additional information
| Weight | 0.100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Style | Fashion |
| Material | Modal |
| Clothing Length | regular |
| Item Type | tops |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
| Department Name | Children |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Cartoon |
| Season | Summer, Summer |
| Sleeve Length(cm) | Short (4 – 16 Inch) |
| Fit | True to Size |
| Tops Type | TEES |
| Gender | Girls |
| Color | White baby t-shirt |
| Drop Shipping | Yes |










Reviews